Web Analytics
Mame Thiam Kayserispor'dan ayrılıyor mu?
Takımın en golcü ismi olan Thiam hakkında Başkan Ali Çamlı önemli bilgiler paylaştı. Son 3 sezon Sarı-Kırmızılı takımın formasını giyen Senegalli, maaşında indirime gidecek mi? Yüksek maliyetli tek futbolcu olan Thiam, indirime gitmezse ne olacak? Başkan Ali Çamlı, Mame Thiam hakkında neler söyledi?

Mame Thiam Kayserispor'dan ayrılıyor mu?

Thiam için verebileceğimiz rakam belli’ diyen Çamlı, Senegalli’nin Kayseri’yi sevdiğini ve kalmak istediğini, fakat kulübün de bütçesinin yüksek rakamları kaldıramayacağını dile getiren Başkan Ali Çamlı, ‘Yüksek maliyetli futbolcumuz, sadece Mame Thiam kaldı. Onunla da görüşüyoruz. Kayseri’ye çok seviyor, biz de onu çok seviyoruz. Son derece karakterli ve ahlaklı bir futbolcu. Çok yüksek maliyetlerle kulübe kazandırılmış, ama takıma çok faydalı biri. Ben Thiam’ın Kayseri’de kalmasını istiyorum. Yönetim kurulu ile çalışmalarımızı yapıyoruz, ama o rakamlarla değil, makul rakamlarla, ödeyebileceğimiz rakamlarla. Thiam da Kayseri’den ayrılmak istemiyor. Thiam’ı burada tutmak için 1. 5 Milyon Euro’lar vermek gerekmiyor. Buranın kazanabileceği bir kulüp olur, Thiam orayı tercih eder, gitmek isterse saygı duyarız. Ama bizim bütçemiz belli. Verebileceğimiz rakam belli, kulübü girdaba sürüklemeyiz’ ifadelerini kullandı.

Thiam ile görüşmeler devam ederken, anlaşma zemini oluşmazsa, Senegallinin kulüpten ayrılmasına kesin gözle bakılıyor.  Senegalli, bu sezon 7 maçta 5 gol, 1 asistle takımı sırtlıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

http://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!