Web Analytics
Ali Çamlı "Kayserispor Sahipsiz Değildir"
Ali Çamlı "Biz hakeme falan sığınmak istemiyoruz. Kayserispor çatır çatır top oynuyor. Ben aslında bir şeyin üstünde durmak istiyorum. Seyircinin hocayla ilgili bir sıkıntısı var, hoca daha ne yapacak? Futbolu hepiniz izliyorsunuz. Hocanın ne yapması gerektiğini bize söylesinler de biz onu öğrenelim. Hoca daha ne yapacak?"

KAYSERİSPOR ASBAŞKANI ALİ ÇAMLI'NIN AÇIKLAMALARI

"Biz hakeme falan sığınmak istemiyoruz. Kayserispor çatır çatır top oynuyor. Ben aslında bir şeyin üstünde durmak istiyorum. Seyircinin hocayla ilgili bir sıkıntısı var, hoca daha ne yapacak? Futbolu hepiniz izliyorsunuz. Hocanın ne yapması gerektiğini bize söylesinler de biz onu öğrenelim. Hoca daha ne yapacak? 5 tane ilk 11'den sakatın var, son anda milli takımdan dönen sporcular, son günde gelişen sakatlıklar, hocanın daha ne yapmasını bekliyorlar? Bunu anlamış değilim. Seyirciyi daha insaflı sağduyulu olmaya davet ediyorum. Hakemler insandır hata yapabilir. Hataları anlayışla karşılarız ama insaf! Orada faul Campanharo'ya yapılıyor. Göztepe'nin pozisyonu var mı bilmiyorum. Ben görmedim. Olmayan bir faulden frikik ve buradan giden 2 puan."

"ANADOLU TAKIMLARI, KAYSERİSPOR SAHİPSİZ DEĞİL"

"Biz, Anadolu takımları, Kayserispor'u yönetenler çok efendi saygılı diye bu takım sahipsiz değil. Gerektiği zaman gerekli tepkileri söyleriz. Gencecik hakemler çok daha dikkatli olmalı. Majid'e benim oturduğun yerin önünde dirsek vuruyor, çocuk dışarı gidiyor ve çok önemli bir atağın kesilmesini sağlıyor. Benim sporcum Mustafa, gollük pozisyonda topu centilmence dışarı atıyor. Alnından öpüyorum onu. Hakemlerin bunu görmesi lazım. Biz hiçbir zaman maç kaybettiğimiz zaman hakemleri bahane etme gibi bir aciziyete düşmedik ama Fenerbahçe maçında, bu maçta... Lütfen biraz daha dikkatli, daha temkinli... Çok büyük emekler, haftalarca çalışmaların bir düdükle kaybolup gitmesi hiç güzel değil. Hakemleri biraz daha dikkatli olmaya davet ediyorum."

"CAMPANHARO İÇİN VERDİĞİ FAUL ÇOK CİDDİ BİR HATA"

"Penaltı hakemin bir anda karar vereceği bir şey. VAR'dakiler de değerlendirmiştir. O konuda hakemi eleştirmem ama Campanharo için verdiği faulü kendisi izlediği zaman da hata yaptığını görecektir. Çok ciddi bir hata o. Penaltı konusunu çok eleştirmek istemiyorum. Anlık bir karar. VAR inceliyor. Hakem hocalarını yorumunu yapacaktır. Bugün kesinlikle bizim 2 puanımız verilen hatalı bir kararla gitmiştir. Biz federasyon nezdinde ve başka şekilde de tepkimizi koyarız. Burada emek veriyoruz. Teknik kadro gece gündüz çalışıyor. Futbolcular inanılmaz özverili oynuyor. Hiçbir şeyin arkasına sığınmıyoruz. Bugün iyi bir hakem performansı izlemedik. Biraz daha dikkatli. Bir düdükle takımların puanları gidiyor. Gelecekleriyle oynanıyor. Pırıl pırıl kardeşlerimiz. Maçtan önce başarı diledim. Art niyet aramıyorum. Yan hakem, dördüncü hakem var. Düdük çalarken orada kendisi yanlış görmüştür, yan hakem, dördüncü hakem görecek. Bir takımın 2 puanı ziyan edilmeyecek. Kayserispor iyi yolda. İnşallah çok daha iyi maçlar izleyeceksiniz. Bunu görebiliyoruz. Hocamı da, futbolcuları da, teknik ekibi de kutluyorum. Alınlarından öpüyorum. Canları sağolsun. 2 puan gitti ama bence seyir zevki güzel bir maç izledik. Hikmet hoca Türkiye'nin en iyi hocalarından biri. Hocaları gönder, getir. Bu iş yok arkadaşlar. Hoca ve takım başarılı olacak. Hepimiz alkışlayacağız. Tepki koyarken biraz daha objektif olalım. Hislerle değil, gerçeklerle eleştirelim."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları