Web Analytics
İlhan Parlak "Şahsım Adına Söyledikleri Gerçeği Yansıtmamaktadır"
Kayserispor’un eski kaptanı İlhan Parlak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile dikkat çekti. Eski kaptan Parlak, Kayserispor Başkanı Ali Çamlı'nın yaptığı açıklamaları sert sözlerle eleştirdi. Parlak, “Şahsım adına söyledikleri gerçeği yansıtmamaktadır” dedi. Parlak açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

İlhan Parlak'ın Yaptığı Açıklama

“Sayın Ali Çamlı’nın bir TV programında yayınlanan ve tarafımla ilgili gerçek dışı ve asılsız açıklamalarını üzüntüyle izledim. 
Sezon başında, 20 yıllık profesyonel futbol kariyerimdeki kazanımlarımı; her konuda aktarabilmek ve kariyerimi Kayserisporumda verilecek her görevle devam ettirmek için başka kulüplerden gelen ciddi maddi teklifleri reddettim. 
Sayın Ali ÇAMLI ile görüşmemizde; bana, antrenör Sayın Çağdaş Atan’ın beni istemediğini ve 5 Ağustos’a kadar beklememi ve diğer görevler için de beni değerlendirmek istediğini söylemiştir.
Ancak bu tarih öncesi ve sonrasında herhangi bir dönüş yapmayarak benim telefonlarıma da cevap vermemiştir. 
Bütün bu süreçte, hiçbir maddi talebim olmamıştır.
TV programında yayınlanan videodaki konuşmasında şahsım adına söyledikleri gerçeği yansıtmamaktadır.
Tarafımla ilgili iftira niteliğindeki bu açıklamaları, kamuoyunun takdirlerine bırakıyorum. 
Kayserisporla ilgili hayallerim devam etmektedir. Bu doğrultuda gelecekte Kayserispor’umuzun hizmetinde çalışmalar yürüteceğimi belirtir, kamuoyuna saygılar sunarım..”

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

http://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!