Web Analytics
Kayserispor'da Berna Gözbaşı'dan transfer müjdesi! 'Türkiye adına gurur verici bir olay olacak'
Süper Lig ekibi Kayserispor'da başkan Berna Gözbaşı, TRT Spor'da açıklamalarda bulundu. Gözbaşı, Kayserispor'un transfer gündemi hakkında konuştu.

'Transferlerle ödemelerini yapalı çok oldu'

Transfer çalışmaları hakkında konuşan Gözbaşı, ''Transferlerle ilgili ödemeleri yapalı çok oldu ancak bir oyuncunun banka hesabı ile ilgili sorunlar oldu. Transfer çalışmalarımızı yaptığımız halde duyuruları resmi şekilde yapamadık. İlk transferimiz sportif direktörümüz Ali Naibi’ydi. Eksikleri belirledik. Yeni yabancı kuralı ile -ben ona yerli kuralı diyorum daha çok-  buna göre takımdan gitmesi gerekenler, eksik pozisyonlar derken takımı kurmaya çalışıyoruz'' dedi. 

'Bir kanat ve bir forvet oyuncusu kaldı'

Çarşamba günü transferle ilgili bir haber vereceğini de vurgulayan Gözbaşı, ''Doğru işler yaptığımızı düşünüyoruz. Bir kanat ve bir forvet oyuncusu kaldı. Onu da sanırım 1 hafta içinde tamamlarız. Lig başlamadan hazır olmayı düşünüyoruz. Tam gününü ve saatini söyleyemiyorum. Çarşamba günü transferle ilgili daha mutlu bir haber vereceğim. Türkiye adına gurur verici bir olay olacak.''

Kayserispor'un şu ana kadar yaptığı transferler:

  1. Emrah Başsan
  2. Lionel Carole 
  3. Onur Bulut
  4. İbrahim Akdağ
  5. Majid Hosseini
  6. Ali Karimi
  7. Bilal Bayazit
  8. Gökhan Sazdağı

https://twitter.com/trtspor/status/1421917903604133892

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları