karşılaşmaya çubuklu forma, kırmızı şort ve kırmızı konç ile çıkacak. Bu karşılaşmada yerli ve milli Covid-19 aşımız olan TURKOVAC'ı şanlı forma ile çıkacak.
![](http://www.kayserispor.org/upload/media/entries/2022-01/09/7202-entry-0-1641728662.jpg)
Kayserispor, Altay maçında Klasik Çubuklu forma ile çıkacak.
Erciyes Üniversitesinin geliştirmiş olduğu Torkovac Aşıya destek amacı ile formada "TURKOVAC" reklamı ile sahaya çıkıyor. Formanın kollarında ise "AŞINI OL" yazısı bulunyor.
![](http://www.kayserispor.org/upload/media/entries/2022-01/09/7202-entry-2-1641728662.jpg)
Facebook Yorumları