Web Analytics
Kayserispor Gurbetçi Ömer Hasan Şişmanoğlu ile Anlaştı
Kayserispor, Uzun Süredir Peşinde Olduğu Gurbetçi Oyuncu Ömer Şişmanoğlu ile 4 Yıllık Sözleşme İmzaladı.

Kayserispor, uzun süredir peşinde olduğu gurbetçi oyuncu Ömer Şişmanoğlu ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Almanya'nın 2. Lig takımlarından Saint Pauli'de forma giyen 19 yaşındaki futbolcu, Ümit Milli Takımda'da forma giyiyor.

Kayserispor kulüp tesislerinde düzenlenen törende kendisini 4 yıllığına Sar - kırmızılı renklere bağlayan mukaveleyi imzalayan Ömer Şişmanoğlu, Kayserispor'a geldiği için mutlu olduğunu söyledi. İyi bir takıma geldiğini ifade eden Şişmanoğlu, "Kayseri'ye gelmekte zor karar verdim ama gelince de sevindim. Kayserispor genç oyuncularla ilgileniyor. Bu da beni ayrıca umutlandırıyor." dedi.

Kayserispor As Başkanı Şaban Miraboğlu, kulüp olarak belirledikleri isimleri tek tek kadrolarına kattıklarını açıkladı. Transferin bundan sonrada devam edeceğini aktaran Miraboğlu, amaçlarının iyi bir kadro kurarak daha başarılı bir sezon geçirmek olduğunu söyledi.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma'da Ömer'in Türkiye'de forma giymesini milli takım hocalarının da çok istediğini aktardı. Hurma, takımın gelecek 10 yıllık iskeletini hazırladıklarını söyledi. Özellikle genç ve yetenekli oyunculardan kurulu bir kadro oluşturmaya çalıştıklarını belirten Hurma, transfer çalışmalarının devam edeceğini iki yabancı oyuncu daha alacaklarını dile getirdi.

Kayserispor'un yeni tesisiyle alakalı da açıklama yapan Hurma, milli maçlarında Kayseri'de oynanıyor olması ve milli takımların ağırlanması nedeniyle daha modern ve daha büyük bir tesisin gerekli olduğunu söyledi. Böyle bir tesis yapmak için kolları sıvadıklarını ve yaklaşık 4-5 ay sonra yeni tesislerine kavuşacaklarını ifade eden Hurma, milli takım geldiğinde kendilerinin dışarıda bile kalmaya razı olduklarını söyledi.

Hurma, mevcut tesislerin ise alt yapı kulübüne devredileceğini aktardı.

Kayserispor, Ömer Sismanoglu Ile 4 Yillik Sözlesme Imzaladi

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları