Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulunun almış olduğu kararlarla sadece aşağıda belirtilen şartları yerine getiren taraftarlarımız karşılaşmalara bilet alıp, stadyumlara girebilecektir.
![](http://www.kayserispor.org/upload/media/entries/2021-09/10/6895-entry-0-1631265868.jpg)
Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulunun almış olduğu kararlarla sadece aşağıda belirtilen şartları yerine getiren taraftarlarımız karşılaşmalara bilet alıp, stadyumlara girebilecektir.
- Taraftarların bilet satın alabilmesi için; ikinci doz aşılarını yaptırmış olmaları ve üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir.
- 12 yaş altındaki çocuklar (PCR Testi olsa dahi) stadyumlara giremeyeceklerdir.
- 12-15 yaş arası çocuklar, karşılaşmadan 48 saat önce PCR testi olmak zorundadır ve test sonuçlarının negatif olması durumunda bilet satın alabileceklerdir.
- Hayat Eve Sığar (HES) uygulama üzerinden, HES kodu ayarlarında bulunan; Aşı Durumu, Hastalık Durumu, Test Durumu’nu aktif hale getirmeleri ve ayrıca uygulamanın güncel olması gerekmektedir.
Facebook Yorumları