Yukatel Kayserispor’umuz, Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında RHG Enertürk Enerji Stadyumu’nda, Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.
![](http://www.kayserispor.org/upload/media/entries/2022-11/13/7834-entry-0-1668343593.jpg)
Teknik Direktörümüz Çağdaş Atan yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana futbolcularımız, koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra dar alanda yapılan pas çalışmaları ve çift kale maç ile antrenman sona erdi.
Kalecilerimiz; Cenk Gönen ve Bilal Bayazıt kaleci antrenörümüz yönetiminde antrenmanı tamamladı.
Takımımız tesislerimizde kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.
Facebook Yorumları