Web Analytics
Mehmet Özhaseki: Mehmet Topuz Transferi Çirkin Bir Yola Girdi.
Mehmet Özhaseki: Mehmet Topuz Transferi Çirkin Bir Yola Girdi.

Mehmet Özhaseki: Mehmet Topuz Transferi Çirkin Bir Yola Girdi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki televizyonda yaptığı açıklamada, Mehmet Topuz transferinin çirkin bir yola girdiğini ve içinde bulunduğu durumun gereksiz bir hale dönüştüğünü bildirdi.

Mehmet Topuz konusunda orta bir yol bulunmasını arzu ettiğini belirten Mehmet Özhaseki, 'Öncelikle Mehmet Topuz, Kayserispor'un 1 yıllık daha oyuncusu. Hiç kimseyle oturup görüşmemesi lazım. Hiç kimseyle oturup sözleşme imzalamaması lazım. İki tane hak var. Birincisi kulübün hakkı. Yani bonservis hakkı. İkincisi de Mehmet Topuz'un hakkı. O da bir oyuncu nihayetinde. O da bir insan, bir delikanlı ve istikbali var' diye konuştu.

Mehmet Topuz'un bir taraftan Kayseri'yi de düşünmesi gerektiğini ifade eden Özhaseki:
'Mehmet Topuz buralarda yetişti. Onda bir çok insanın emeği var. Bunların yanında geleceğini düşünerek biraz dikkatli olması lazım. Beni arayıp (Ne yapayım?) diye sordu. Ben de (Bunca lüzumsuz beyanat verdin, çekil kenara sessizce bekle) dedim. Yani genç bir insanı menajerler dolduruşa getirir. Biz bunları çok gördük. Menajerler için futbolcu ve kulüp önemli değildir. Üstten kazandığı para önemlidir. Nereden, hangi transferden, hangi pazarlıktan, ne kadar çok büyük para alıyorsa menajer için o önemlidir. Hepsini zan altında bırakmak istemiyorum, ama genelde böyledir. (Menajerlerin oyuncağı olma) diye kendisini tembihledim. Bundan sonraki gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Ama bir orta yol bulunması herhalde en doğru olanıdır. Görüşmeler devam eder ve bir orta yol bulunur diye tahmin ediyorum.'  dedi.

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları