Web Analytics
Mehmet Topuz Transferi İçin Ne Dediler
Kayserisporlu futbolcu Mehmet Topuz: Kayseri ısrarcı olursa, ocak ayına kadar Kayseri'de kalırım. ocakta Beşiktaş'a imza atarım. Kayserispor da bonservisimden kazanacağı 6 milyon Euro'dan olur.

Mehmet Topuz Transferi İçin Ne Dediler

TRANSFER İÇİN KİM NE DEDİ?

Kayserisporlu futbolcu Mehmet Topuz: Kayseri ısrarcı olursa, ocak ayına kadar Kayseri'de kalırım. ocakta Beşiktaş'a imza atarım. Kayserispor da bonservisimden kazanacağı 6 milyon Euro'dan olur.

Mehmet Topuz'un menajeri Metin Korkmaz: Kulüplerin bu konuda anlayışlı olması gerekir. Mehmet, gerekirse 1 sene futbol oynamamayı göze aldı ve Siyah-Beyazlı formayı hiçbir baskı altında kalmadan giydi.

Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki: Beşiktaş'la önceden konuşmuştum. Fakat şimdi durum farklı. Parayı veren düdüğü çalar. Bir ortak yol ve formül bulunarak sorun çözümlenecek.

Kayserispor Kulübü Genel Menajeri Süleyman Hurma: Bundan sonra Mehmet Topuz'un hangi takımda oynayacağı, Fenerbahçe ile bu futbolcu arasındadır. Fenerbahçe isterse oyuncusunu istediği başka takıma satabilir.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören: Beşiktaşlıyım diyen futbolcu Beşiktaşlıdır. Onu almak isteyen olursa kendi ezikliği vardır. Mehmet Topuz, Siyah-Beyazlı camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım: Mehmet Topuz'un transferinde kararlıyız. Bonservisini Kayserispor'dan aldık. Bu futbolcuyla ilgili son kararı Futbol Federasyonu verecektir.

G.Saraylı eski yönetici Fatih Gökşen: 2004'te Mehmet Topuz'la görüşmüştük. Anlaşma noktasına geldiğimiz transfer son anda gerçekleşmemişti. Mehmet o gün bize doğuştan Galatasaraylı olduğunu söylemişti.

FIFA Menajeri Ceylan Çalışkan: Oyuncu imza atmadığı takdirde bonservisi başka bir takıma verilemez. Sadece futbolcu ile anlaşmak da yeterli değil. Sözleşmesi süren bir futbolcunun önce kulübüyle anlaşmak mantıklı.

50 milyon dolar da verseler Fener'de forma giymem

Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi karşı karşıya getiren Kayserisporlu Mehmet Topuz, gönlünün Siyah-Beyazlı takımdan yana olduğunu tekrarladı. Tatilini Antalya'da sürdüren Mehmet Topuz, "Ben Beşiktaş forması giymek istiyorum. Ben Fenerbahçe'de oynamak istemiyorum. Kulübüm ile anlaşmaları beni çok ilgilendirmiyor. 50 milyon dolar da verseler Fenerbahçe'de oynamam." diye konuştu. Bu arada Mehmet Topuz'un "Doğuştan Beşiktaşlıyım" açıklaması bu transferde farklı bir tartışma yarattı. Radyospor'a konuşan Galatasaray eski yöneticisi Fatih Gökşen, "2004 yılında Ergun Gürsoy ile birlikte Mehmet'i kadromuza katmak için Kayserispor Başkanı Recep Mamur ve Mehmet Topuz ile görüşmüştük. Mehmet, bize doğuştan G.Saraylı olduğunu söylemişti." dedi.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları