Web Analytics
Petrescu; Bir problemim vardı ve maalesef ayrılmak zorunda kaldım.
Dan Petrescu:“Bir problemim vardı ve maalesef ayrılmak zorunda kaldım. Bir süre takım çalıştıramayacağım. Sorunumu çözdükten sonra yeniden çalışmayı deneyeceğim. Başkan Berna Gözbaşı kalmam için beni ikna etmeye çalıştı. Ancak meseleyi anlattıktan o da beni anlayışla karşıladı.

Dan Petrescu:Bir problemim vardı ve maalesef ayrılmak zorunda kaldım. Bir süre takım çalıştıramayacağım. Sorunumu çözdükten sonra yeniden çalışmayı deneyeceğim. Başkan Berna Gözbaşı kalmam için beni ikna etmeye çalıştı. Ancak meseleyi anlattıktan o da beni anlayışla karşıladı.

Berna hanımla çok iyi anlaşıyordum. Transfer döneminde elimi rahatlattılar. Ne var ki onun başlattığı şeyi bitiremedim.

Kayserispor’u geldiğimden daha iyi bir pozisyonda bıraktığım için memnunum.

Herhalde ligin dibinde yer alan bir takıma son gidişim olur. Zira gerçekten çok zorlu bir meydan mücadeleden söz ediyoruz. 10 puan daha fazla almış olsaydım da yine aynı kararı verirdim. Şu anda çağırsalar dahi Celtic’e gidemem.

Sezon sonuna kadar takım çalıştırmayacağım.

Alibec Romanya’nın en iyi forveti. Kayserispor’da onunla 1 maç çalışabildim. Sakatlandı. Ancak Mayıs ayında ve ligin son 3-4 maçına belki oynayabilir. Kendide oynayıp son 3-4 maçta olsa faydalı olmak istiyor.

Romen basınına konuşan Dan Petrescu, yapılan transferlerden sadece Maglica ve Romanya’dan gelen Lucassen’i tanıdığını belirtti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları