Web Analytics
Nedir Fenerbahçe’li Olmak?-Murat Soy
Nedir Fenerbahçeli olmak? Ligin her döneminde kendi ile diğer takımları kıyaslamamk mı? Yılın muhtelif zamanlarında ayak oyunları ile diğer takımların tekerlerine çomak sokmak mı? Her kötü gidişatında taraftarlarına maç başlamadan, hatta ve hatta maç günü gelmeden uyduracakları bahaneleri hazırlamak mı?

Nedir Fenerbahçe’li Olmak?-Murat Soy

Nedir Fenerbahçeli olmak? Ligin her döneminde kendi ile diğer takımları kıyaslamamk mı? Yılın muhtelif zamanlarında ayak oyunları ile diğer takımların tekerlerine çomak sokmak mı? Her kötü gidişatında taraftarlarına maç başlamadan, hatta ve hatta maç günü gelmeden uyduracakları bahaneleri hazırlamak mı? Nedir Fenerbahçeli olmak? Kendi tribünlerini Kop Tribünü ya da ÇARŞI Tribünü sanarak Büyük Kayserispor taraftarını küçümsemek, onların yapacaklarını olmazdan saymak mı? Kadıköy' ü mabed bilip KADİR HAS' ta başlarına gelecekleri düşünmemek ya da düşünmemek istemek mi? Nedir Fenerbahçeli olmak?

Şimdi bunları neden yazdın sevgili Murat diye soracaksınız. Bilmem kaç gündür Fenerbahçe ve yandaş medya tarafından yeni mabedimiz Kadir Has Stadı hakkında aslı astarı olmayan ithamlar duyuyoruz? Yok zemin ağırmış, yok zemin hazır değilmiş, yok çimler oturmamış, yok çimler ıslakmış, yok şuymuş, yok buymuş, yok futbolcular sakatlanırmış da falan da filan da. Herhalde okumayanınız yoktur bütün bunları. Sormak istiyorum sana Sayın Volkan BALLI? Ömründe böyle bir stad gördün mü? Soruyorum sana Sayın Volkan BALLI? Bugüne kadar Türkcell Süper Lig' de oynadığın stadlar Camp Nou idi de biz mi fark etmedik? Kadıköy de çok güzel bir zemin var da ben mi görmedim Sayın BALLI? Sivas' ta oynuyorsunda KADİR HAS' ta mı oynayamıyorsun? Güldürmeyin Beni Fenerbahçeliler. Soruyorum sana Sayın Volkan BALLI. Sen Kimsin de Kayserispor' stadını gelip KONTROL etme cüretini gösteriyorsun? Soruyorum sana Sayın BALLI Kayserispor Yönetimi olmasaydı Sayın Süleyman HURMA' nın dediği gibi stada 150 metre yaklaşabilirmiydin? TFF Fenerbahçe klübüne " Siz oynayacağınız stadları kontrol edebilirsiniz " gibi bir hak tanıdıda bizim mi bilgimiz yok sayın BALLI. Soruyorum Size. Nedir bu çekinceniz? İçiniz de son 3 sezondur Kayseri' den boynu bükük ayrılmanın sıkıntısı mı var? Yoksa sezonun ilk yarısındaki 4 gollü yenilgi mi hala hafızalarınızda? Boşuna çırpınma eyy sarı kanarya. Geliceksin oynayacaksın. Eyyamcılığın bu kez fayda etmeyecek. Geleceksin 33.000 Kayserilinin karşısına çıkacaksın. Kaderine razı olacaksın. Ayak oyunların bişey ifade etmiyor artık. Niye mi? Geçen hafta içerisinde Türkiye Futbol Federasyonu' ndan bir heyet geldi mabedimizi inceledi ve : " Siz burda Fenerbahçe ile futbol oynayabilirsiniz.  ( Nokta ) " demiş ki artık size laf düşmez. Görüşlerinizi kendinize saklayın bi zahmet. Bilginize.

Bir kaç söz de burda yorum yapan değerli mi değerli (?) Fenerbahçe taraftarlarına. Sevgili arkadaşlar. Gidin kendi forumlarınızda yorumlarınızı yapın. Burası herkese açık bir yer değil. Burası Sadece BÜYÜK KAYSERİSPOR taraftarının taraftar sitesidir. Nedense 1-4 un etkisini hala atlatamamıslar Fenerbahçe taraftarları. Burada ahkam kesip duruyorlar. Yav arkadaş siz değilmnisiniz Kayseri den son 3 sezondur boynu bukuk ayrılan? Siz değilmisiniz daha 4-5 ay once Kadıkoy de cimlere gömüldüğünüzde Aziz(!) başkanınızı istifaya davet eden ve Kayseripor' U alkışlayan? Z DEĞİLMİSİNİZ GEÇEN HAFTA SİVAS MAÇINDA " SİVAS' I YENSEK NE ÇIKAR. HAFTAYA NASILSA KAYSERİ' YE YENİLECEĞİZ. " Diyen? Siz değilmisiniz bu pankartı havaya kaldırıp kameralara gösteren. Bilmezmisiniz Gerçekler hiç bir zaman gzili kalmaz. Ahhh Ahhh. Kendini büyük taraftar zanneden sizlere diyecek sözüm yok benim. Büyüklük ona buna laf atmayla değil, takımının iyi günde kötü günde yanında olmayla belli olur. Biz ne Rüştüler, Kezmanlar biliyoruz ki taraftarlarından dayak yemişler. Taraftarlık nedir? İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE, SENİNLEYİZ BİZ HER YERDE.

Başka söze varmı Sevgili BÜYÜK KAYSERİSPOR TARAFTARI? Bunları Utandırmak bizim elimizde. Öyle iyi olmalıyız ki Kadir HAS' ın adına yakışmalıyız buna layık olmalıyız.

  Murat SOY

murat.soy.@hotmail.com

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

http://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!