Web Analytics
Teşekkürler Mimar Bahadır KUL, Mimar Alper AKSOY-Serdar Erbaşı
Stadın açılışında Özhaseki anons edilirken Stadın Mimarı olarak adlandırıldı. Stadın yapılmasının baş aktörü tabii ki Özhaseki’ dir ancak Yapının gerçek Mimarlarına teşekkür etmek ise biz Taraftarların borcudur.

Teşekkürler Mimar Bahadır KUL, Mimar Alper AKSOY

Stadın açılışında Özhaseki anons edilirken Stadın Mimarı olarak adlandırıldı. Stadın yapılmasının baş aktörü tabii ki Özhaseki’ dir ancak Yapının gerçek Mimarlarına teşekkür etmek ise biz Taraftarların borcudur. Meslek icabı olsa gerek nitelikli yapılara gittiğimizde mutlaka eleştirisel bir gözle bakarız. Ben de öyle yaptım: Maçta taraftarın maça etkisinin ne kadar fazla olduğunu gördüm. Stadda hiç kör nokta yok. Nerden izlerseniz izleyin sahanın tümünü görebiliyorsunuz. 

Tribün açıları çok iddialı. Maça giriş çıkışlar çok iyi düşünülmüş. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte hemen dışarı çıkmak istememize rağmen oturdum suyumu içtim. 

Yanımdakilere biraz bekledikten sonra çıkmamız gerektiğini söyledim ancak başımı çevirdiğimde stadın neredeyse boşaldığını gördüm. Maç çıkışı sonrası kalabalık stadın dört bir tarafına hemen hemen aynı oranda dağıldığı için olsa gerek ciddi bir kalabalıkla karşılaşmadım. Arkamda oturan bir Taraftar ise maçtaki atmosferi anlatırken gözyaşlarına hakim olamıyordu.

Stadın atmosferi çok etkileyiciydi. Kendimi tamamen maç içinde hissettim. Maç izlemeyi saçmalık olarak gören eşim ise maç sonrası iki hafta sonraki maça gitme kararı aldı. Dahası Adana’ dan Kayseri’ ye maç izlemek için misafir de getirecek… 

Bir Taraftar olarak Stadımızın Mimarları Bahadır Bey ve Alper Bey’ e teşekkür ederim. Zihninize, kaleminize ve yüreğinize sağlık. 

Serdar ERBASI Bir Kayserispor Taraftarı

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

http://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!