Web Analytics
Özhaseki'den Kayserispor açıklaması: Benin gibi birini bulamazlarsa...
Kayserispor’da yaşananlar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhasekinin bir süre önce yaptığı açıklamaları akıllara getirdi. Kayserispor’da yeni borçlanmaların üst üste geldiğini ifade ederek, “Sonrasında da Berna Hanım da kucağında kocaman bir kartopu gibi bir borçla devraldı. Eski borçları öderken, yeniden kendi borçlandı derken sanki biraz bir aşmaza doğru girdi” dedi.

Özhaseki'den Kayserispor açıklaması: Benin gibi birini bulamazlarsa...

Özhaseki ayrıca, “Haseki gider yarın bir gün. Yine Haseki kaçıyor mu diyebilirler de, benim gibi bu işe deli gibi asılan birini bulamazlarsa bu kulübün işi zorlaşır” ifadeleriyle de dikkat çekmişti.

Kayserispor’da yönetim krizi yaşanıyor. Günlerdir mevcut Başkan Berna Gözbaşı, kamuoyuna ince mesajlar veriyor, “affımı istiyorum” diyor. Diğer yanda ise takım için art arda bazı isimler başkanlık için gündeme taşınıyor. Kayserispor’da yaşananlar akıllarda soru işaretleri bırakırken, gözler yapılacak seçimli genel kurula çevrildi. Bütün bu yaşanan süreç Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki’nin, bir süre önce TV’lerin ortak yayınında yaptığı açıklamaları akıllara getirdi. “Kayserispor, Kayseri'nin bir değeri, bir markası” diyen Özhaseki, “Aynı zamanda hafta sonlarında bir etkinliği, hepimizin takip ettiği şehrimizin güzide kulübü kolay olmuyor. Onun yükünü taşımak, yıllardan beri oraya emek veren arkadaşlar var, ama hep arkasında kamu gücü olmuştur. Belediyeler olmuştur” diye konuştu.

KAYSERİ’DE İŞ ÇEVRELERİ TAKIMA SAHİP ÇIKMIYOR

Kayseri’de iş aleminin takıma yeterince sahip çıkmadığını dile getiren Özhseki, “İstanbul'da, Ankara'da iş alemi müthiş şekilde kendi şehrinin kulüplerine sahip çıkıyor, ama Trabzon, Ankara dışında bir Anadolu kulübünün kendi şehrinin takımına destek verdiğini de çok görmedim. Her tarafı dinliyorum. Hep aynı Kayseri gibi. Biz de burada senelerdir ona destek vermeye devam ediyoruz” dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları