Web Analytics
Amrabat Saçmalıdkca Saçmalıyor
Amrabat Saçmalıdkca Saçmalıyor

Amrabat Saçmalıdkca Saçmalıyor

Kayserispor'lu Nordin Amrabat saçmalıdkça saçmalamaya devam ediyor. Kayserispor'la halen sözleşmesi olan ve sözleşmesinin geregini yerine getirmesi beklenen Amrabat halen Galatasaray'ın gazına gelmeye devam ediyor.

Yeter Amrabat battıkça batıyorsun. Yarın Kayserispor taraftarlarının yüzüne nasıl bakacaksın. Bu Kayserispor taraftarı seni bir kez daha affetmez.

İşte röportaj;

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Nordin Amrabat, "Yüz kere söyledim, geçen aralık ayında Galatasaray'a gitmek istediğimi. Sonra Ocak ayında Kayserispor yönetimiyle konuştum. Sezon sonunda gitmek istediğimi söyledim. Kabul ettiler. Benim için doğru zamanda, doğru takım Galatasaray" dedi.

"BEN KÖLE DEĞİLİM, FIFA'YA GİDECEĞİM"

Galatasaray'ın yaptığı son teklifi bildiğini kaydeden 25 yaşındaki futbolcu, "Başkanımız önce 'evet teklif gelirse, transferine izin vereceğiz' dedi. Bana söz verdiler. Teknik direktörümüz Şota her şeyi biliyor. Kendisinin de sözü vardı. Kayserispor'dan ayrılmak istiyorum. Bunu herkes biliyor. Ancak bana herhangi bir teklif olmadığını söylüyorlar. Gerçeği saklıyorlar. Geçen Aralık'ta da aynısını yaptılar. Menajerim teklif getirdi. Ancak Kayserispor Yönetimi, bunları hep hasır altı etti. Kayserispor'dan ayrılmak için elimden geleni yapacağım. Gerekirse FIFA'ya gideceğim. Ben köle değilim. Kayserispor benim transferimle iyi para alacak. Sorun ne anlamıyorum" diye konuştu.

"GİTMEK İSTİYORUM, ŞOTA DA SÖZ VERDİ"

Tatile çıkmadan önce teknik direktör Şota'yla konuştuğunu dile getiren Amrabat, "Şota, iyi teklif gelirse transferime izin vereceğini söyledi. Süleyman Hurma da aynı şeyi söyledi. Hurma'yı anlamak mümkün değil. Bu çılgınlık. Galatasaray iyi teklif yaptı. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacaklar. Bu adam beni köle sanıyor. Bana köle gibi davranıyor. Kontratım var; ama ayrılmak istiyorum. Gitmek istiyorum. Birileri bana iyi bir teklif yapıyorsa bunu değerlendirmek gerekir. İzin vermeliler" şeklinde konuştu.

"DAHA FAZLASI ÇILGINLIKTIR"

Her oyuncunun Galatasaray'a gitmek istediğini belirten Nordin Amrabat, "Galatasaray'da oynamayı ben de istiyorum. Transferim için 5-6 milyon euro istemeleri normal. Ama bundan fazlasını talep etmek çılgınlıktır" dedi.

"KÖPEK DEĞİLİM"

Nordin, "Kayserispor'a geri dönmeyeceğim. FIFA'ya gideceğim. Ben insanım, köpek değilim. Ocak ayında 'teklif gelirse seni bırakırız' dediler. Beni ikna ettiler. Ama görüyorum ki sözlerini tutmuyorlar" diye konuştu.

"GALATASARAY'A DÜŞÜNMEDEN İMZA ATARIM"

Galatasaray'ın Türkiye'nin en büyük takımlarından bir tanesi olduğunu belirten Amrabat, "Kayserispor'un neden bunu yaptığını anlamıyorum. Evet desinler, Galatasaray'a anında imza atarım. Düşünmeden 'evet' derim" dedi.

"KARİYERİM İÇİN TRANSFER OLMALIYIM, BU BENİM HAKKIM"

Kayserispor'a PSV'den geldiğini hatırlatan Nordin, "Benim kariyer planlamamda 1 buçuk 2 yıl Kayserispor'da oynayıp, sonra büyük takımlara gitmek vardı. Bunu en baştan söylemiştim. Benim için iyi bir aşamaydı. Kayseri'ye büyük bir kulüpten geldim. (PSV) bir adım geri gitttim; amacım iyi top oynayıp büyük Türk kulüplerine giderek üç adım ileri gitmekti. Bunu onlara da söyledim. Bu benim hakkım" diye konuştu.

GALATASARAY'DA OLMAK BENİM İÇİN BİR HAYAL

Galatasaray'ın çok büyük bir kulüp olduğuna vurgu yapan Amrabat, "Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılıyor olmasının yanı sııra, çok büyük özellikleri var. Muhteşem bir stadı var. Çok büyük bir taraftarı var. Orada oynamak benim için bir hayal. İstanbul'da yaşamak, taraftarla bütünleşmek istiyorum. İleride evlenecğim. Eşimin de tercihi İstanbul'da yaşamak olacaktır" dedi.

GELECEĞİMLE OYNUYORLAR

Fatih Terim'in kendisi hakkındaki düşüncelerinin onur verici olduğunu belirten Nordin, "Fatih Terim'in listisinde yer almak benim için onur vericidir. Büyük bir gurur kaynağı. Ben de orada olmak, Galatasaray'ın bir parçası olmak isterim. Benim ihtiyacım transfer olmak. Ancak Süleyman Hurma adeta kariyerimi paramparça ediyor. Kariyerimi bitirmek için uğraşıyorum. Bu şeytanca bir şey anlamak mümkün değil, geleceğimle oynuyor" şeklinde konuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları