Web Analytics
Kayserispor Başkan Adayı Ali Çamlı "Tek Aday Ben Değilim"
Kayserispor Başkan Adayı Ali Çamlı yaptığı açıklamada "Tek aday ben değilim, bu şehrin tamamı Kayseri spor'u yönetmeye aday. Herkesin Kayseri spor'u sevmesi gerekiyor. O yüzden sembolik bir başkan olacaktır. Adayın adı Ali olur Ahmet olur hiç fark etmez. Başka bir aday çıkarsa da kamuoyu önünde buradan söz veririm. Ben başkan adayı falan değilim. Ama böyle bir şey konuşuluyor. Demek ki büyüklerimiz bizi yönetebilir görüyor."

Konuşulanların sebebi de budur. Kayseri spor bizim uzun yıllardır içinde olduğumuz vazgeçilmezimiz. Vazgeçemediğimiz, özellikle şahsen hiç bir zaman uzak kalamadım. Daha önce rahmetli Recep ağabey ile uzun yıllar yönetimde bulundum. Sonra Berna Başkanımız geldi onunla bir süre görev yaptık. 4 aydır da görevdeyiz karınca kararınca bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. İnşallah iyi şeyler yapıyoruzdur.  Çünkü Kayseri sporumuz dünden daha iyi bir şekilde devam etmeli. Bundan sebepte gayret gösteriyoruz. Şuanda karamsar olacak bir durum yok. Futbolcularımızın moralleri yerinde. Karpuzatan'da tesislerimizde kamplar devam ediyor. 3-13 Aralık arası Antalya'ya kampa gideceğiz. İnşallah lige çok iyi bir başlangıç yapmak için Hocamız Çağdaş Atan olsun sportif direktörümüz Murat Duman olsun çok büyük gayret sarf ediyorlar.

Kulübe gelen resmi bir teklif yok. Bu işler bir süre polemik konusu ediliyor. Ben Onur Bulut'un menajeri ile sık sık görüşüyorum. Kampa katılacak. Kampta Onur ile konuşacağım. Tabi ki Onur iyi bir oyuncu ahlaklı bir oyuncu. Sporculuğu kadar ahlakı da çok iyi Onur'un. Onur'u herkes isteyebilir. Yurtdışı da olur yurtiçi de olur. Ama Kayseri spor'u birinci sırada tutmak kaydıyla. Kayseri spor'u yok saymak gibi bir densizliğe girilirse bir başka rol üstleniriz. Türkiye'nin önemli bir teknik adamı Onur Bulut ile ilgili, ben art niyetli olduğunu düşünmüyorum ama o kalitede o deneyimde onun gibi Türkiye'nin gururu bir teknik adamın o tür bir açıklama yapmasına ben şahsen üzüldüm. Kulübümüz bir açıklama yaptı zaten. Beşiktaş bizim dost ve her zaman iyi ilişkilerde olduğumuz bir kulüp.  Onların yanlış bir adım atacaklarına asla ihtimal vermiyorum. Başlarında zaten çok sevdiğimiz bir başkan var. Bizim kulübümüzle öyle bir görüşleri olduğu durumda görüşülebilir ilişkilerimiz vardır. Onur Bulut ile endişe edecek bir şey yok. Resmi sözleşmeli futbolcum. Aslında konuşmaya da gerek yok.  Yani taliplisi çıkabilir. Her futbolcuya olabilir. Oturur değerlendiririz.  Ama öncelik ve asıl olan Kayseri spor'un menfaatleri. 

Kayseri spor ile ilgili şunu yapacağım bunu yapacağım afaki cümle kurmak tarzım değil. 4 Aydır Kayserispor'da bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.  Kayseri spor için iyi olan doğru olan neyse her zaman onu yapacağımızı bilin. Ben öncelikle Kayserispor'un yerlileşmesi ve altyapı noktasında ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Şimdilik bu kadar söyleyeyim.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!