Web Analytics
Berna Gözbaşı; Anadolu'ya Kulak Verin
"Türk futbolunu dipten kurtarmak istiyorsanız artık Anadolu'ya kulak verin. Biz Kayserispor için mucizelere imza atıyoruz; çok iyi biliyorum, komşularımız, diğer Anadolu kulüpleri de aslında tarih yazıyor. Biraz da bizi yazın. Lütfen."

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Sosyal Medya Adresinde Sitem ve Haklı bir şekilte  Açıklamada bulundu:

“Kayserisporumuzun sponsorluk lansmanına İstanbul, Ankara'dan gazeteci arkadaşlar geliyor. Oturuyor sohbet ediyoruz. Kayserisporumuzu konuşuyoruz dakikalarca. Alt yapımızı, Erciyes Yuksek Irtifa Kamp Merkezini, tesislerimizi, sponsorlarımızı, taraftarlarımızı, ürünlerimizi, formamızı, yokluklardan bugünlere gelmeyi konuşuyoruz.

Bir ara 4 büyüklerde en iyi transferi kim yaptı, Beşiktaş hazırlık maçını soruyorlar. Ben de sohbet ortamında birkaç saniye gözlemimi söylüyorum. Ertesi gün şu şampiyon olur bu iyi bu kötü diye aciklama yapmis gibi manşet yapıyorlar. Arkadaşlar, Türk futbolunu dipten kurtarmak istiyorsanız artık Anadolu'ya kulak verin. Bırakın artık bu takıntıyı. Biz Kayserispor için mucizelere imza atıyoruz; çok iyi biliyorum, komşularımız, diğer Anadolu kulüpleri aslında tarih yazıyor. Biraz da bizi yazın. Lütfen...”

👇 

NE KONUŞULMUŞTU?

Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yeni sezon öncesi flaş açıklamalarda bulunurken, dikkat çeken bir şampiyonluk tahminnide bulundu.

Türkiye Gazetesi'ne konuşan Gözbaşı, Süper Lig'de bu sezon Trabzonspor'un şampiyonluğa ulaşacağını söyledi.

İşte o sözler...

"Bu sezon şampiyon Trabzonspor olur. Ne Beşiktaş ne Fenerbahçe ne de Galatasaray. Trabzonspor çok istikrarlı ve kadroları çok güçlü. Beşiktaş'ı özel maçta 3-0 yendik. 'Tam kadro çıkmadı' demezler mi, tam kadro olsa da inanın sonuç değişmezdi. Şampiyon (Beşiktaş) sıkıntılı. Ali Koç heyecan duyulan bir takım kurdu, bildiği Pereira'yı getirerek doğruyu yaptı ama Fenerbahçe'yi şampiyon yapmak için bunlar yeterli değil"

Kulüpler Birliğinden de çok dertli olan Gözbaşı "Göksel Gümüdağ döneminde güzel şeyler olmuş ama şimdi Kulüpler Birliği Vakfı olarak altı saat toplanıyor, bir türlü sonuca varamıyoruz. Laf çok, icraat yok. Herkes TFF'den, hakemden, kurullardan şikâyet ediyor, çözümü konuşan yok. Böyle birlik olmaz? Daha fenası herkes adalet istiyor ama sadece kendine. Koca adamlar 'şu şu olmasın' diye prensip ortaya koyuyor ama toplantıdan ayrılmadan şikayet ettiği şeyi kendi yapıyor. İşte o an kan beynime sıçrıyor" diye konuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları