Web Analytics
Çağdaş Atan "İstifa Etmedim, İlk Maça Kadar Bekleyeceğim."
Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, istifa ettiği yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı.

İstifa ettiği, Kayseri’den ayrıldığı yönünde sosyal medyada paylaşımlar yapılan Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, takımdaki görevini sürdürüyor.

Sabah antrenmanını Çağdaş Atan nezaretinde gerçekleştiren Kayserispor, yarın akşam Gençlerbirliği ile oynayacağı hazırlık maçı öncesi çalışmalarını sürdürüyor.

Çağdaş Atan, "Kayserispor’umuzun değerli taraftarına: İstifa etmedim. Tek gündemimiz elimizdeki oyuncuları en iyi şekilde hazırlamak ve transfer tahtasının açılması olmalı. Yönetimimizin bana verdiği söze güveniyor ve sezonun ilk gününe transferlerin yetişmesini bekliyorum. Geç kaldığımız için üzgünüm. Fakat ilk maçımıza kadar bekleyeceğim" ifadelerini kullandı.

Samet Koç: Hocamızın istifa ettiği yöndeki haberler camiamızı yıpratıyor

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Çağdaş Atan'ın istifa ettiği yönündeki haberlere ilişkin olarak, "Hocamız sabah idmanını tamamlamış ve daha alnındaki ter kurumadan teknik çalışmalarına devam etmektedir" dedi. Çağdaş atan hakkında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Koç, "Hocamızın istifa ettiği yöndeki haberler camiamızı yıpratıyor" dedi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Koç, "Hocamız sabah idmanını tamamlamış ve daha alnındaki ter kurumadan teknik çalışmalarına devam etmektedir. Hocamızın istifa ettiği yöndeki haberlerin camiamızı yıprattığını belirtmek isterim, kimsenin bu habere sevineceğini düşünmüyorum ancak kaçınılmaz sona yaklaştığımızı da hatırlatırım. Hepimizi üzecek bu gelişme yaşanmadan önce kulübümüze sahip çıkalım, mahkeme kadıya mülk değil, bu kulüp bize yük değil. Seve seve hizmet ediyoruz, mesaimizin çoğunu burada harcıyoruz. Ama verdiğimiz sözlerinde arkasındayız, transfer yapılmadan başlanacak sezonda yönetim olarak devam etmeyeceğimizi Ali Çamlı basın önünde defalarca tekrar etmiştir" dedi.

ÇAĞDAŞ ATAN'IN AÇIKLAMASI

BASIN SÖZCÜSÜ SAMET KOÇ'UN AÇIKLAMASI

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları