Web Analytics
Hamza Hamzaoğlu Konyaspor ve Gençlerbirliği Maçı İçin Neler dedi?
Kayserispor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu Konyaspor maçı sonrası yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamarda neler dedi.

Kaysserispor Teknik Direktörü Hamza Hamzoğlu

Kaysserispor Teknik Direktörü Hamza Hamzoğlu Fotograf: Beinsport'tan alınmıştır.

Kayserispor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu Konyaspor maçı sonrası yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamarda neler dedi. 
İşte röportajı: 

"İlk yarıdaki oyun boyuncu kopuk kopuk hareketlerde bulunduk. Hep beraber hareket etmek zorundaydık. Hem hucüm ederken hemde savunma yaparken. Sürekli pozisyonlara geç kaldılar. Bu durum hakkında ikazlarım oldu. Devre arasında bunu düzeltmeye çalıştık. İkinci yarıda biraz daha derli toplu oynadık. Kolay değil üst üste maçlar. Genelde aynı kadroya yük bindi. Bugün oyuna sonradan giren oyuncularım beni mutlu ettti. Onlara tüşekkür ediyorum. Çünkü yoruldu diğer arkadaşları. Onlar biraz daha direnç kazandırdılar. Bugün berabere kaldık. Kazanmak isterdik tabi. Alacağımız 3 puan bizi moralli ve iyi bir yere taşıyacaktı. Ama bir puanda kötü değil diye düşünüyorum" 

Hamza hoca Kalan haftalara dair görüşlerini ise " Oyunumuzu daha güçlü ve baskın bir  hale getirmemiz gerekiyor.  Her maçımız böyle geçeçek, kolay maç yok artık. Son 7 haftayı bu şekilde iyi mücadele edip, fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor"

Gençlerbirliği maçı hakkındaki ifadesi ise " Gençler birliği maçı her iki takım adına zor bir maç olabilir. Ondan sonrada maçlar var. Maçta ne kaybeden küme düşecek. Ne de kazanan ligde kalacak. Öbür haftalarda lig devam edecek. Tabiki bizim için çok önemli. Kendi sahamızda mücadele edeceğiz. O maçı ne yapıp edip kazanmamız gerekiyor.  Kazanmasakta her şeyin sonu değil. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!