Web Analytics
Hasan Ali Kaldırım'dan Veda Konuşması
HASAN ALİ KALDIRIM: “Kayserispor'a 2.5 yıl önce geldim. Kayserispor forması altında futbol oynamaktan onur ve gurur duydum. Bana destek veren bu kentin insanlarına teşekkür ederim. Kayserispor'dan ayrılıyorum ama burası benim her zaman kalbimde olacaktır.

Hasan Ali Kaldırım'dan Veda Konuşması

HASAN ALİ KALDIRIM: “Kayserispor'a 2.5 yıl önce geldim. Kayserispor forması altında futbol oynamaktan onur ve gurur duydum. Bana destek veren bu kentin insanlarına teşekkür ederim. Kayserispor'dan ayrılıyorum ama burası benim her zaman kalbimde olacaktır. Kayserispor’a çok teşekkür ediyorum, bugünlere gelmemde Başkanımız Recep MAMUR’ un ve Genel Menajerimiz Süleyman HURMA’ nın   emeği çok.

Onlar bana güvendi, yurtdışından getirdiler. İki buçuk yıl boyunca beraber çalıştığım Tolunay KAFKAS hocama ve Shota ARVELADZE hocama ve ekiplerine de teşekkürü bir borç bilirim. Onlardan çok şey öğrendim. Ayrıca, Fenerbahçe'ye transferimde emeği geçen aileme, menajerlerime de teşekkürlerimi iletirim.Herkese hakkımı helal ediyorum; herkes de bana hakkını helal etsin.” sözlerini kullandı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları