Web Analytics
Hikmet Karaman'ın Erzurumspor Maç Sonu
Hikmet Karaman'ın Erzurumspor Maç Sonu Röportajı

Teknik Direktörümüz Hikmet Karaman'ın maç sonu açıklamaları.

Hikmet Karaman'ın Erzurumspor Maç Sonu Röportajı

Teknik Direktörümüz Hikmet Karaman: "Maçı 2-3 bölüme ayırabiliriz. Maçın ilk 45 dakikasında iki takımda birbirini denedi. Kontrollü bir oyunda golü biz bulduk. Golden sonra takım olarak tartışmaya girmememiz gerekiyordu. Çekilsek tartışma ortamında olmasak o uzatma olmayacak. Atakta olduğumuz pozisyonda golü yedik. İkinci yarı iki tane zorunlu değişiklik yaptık. Maç öncesi de hastalanan, serum yiyen arkadaşlarımızı kadroya almadık. Sahadaki arkadaşlarımız iyi mücadele etmeye çalıştılar. 55-70 arası müthiş bir baskı yedik. 

12 adam olarak taraftar takımını itici gücü olarak desteklediler. Bu baskı anında net pozisyon vermemeye çalıştı. Sağdan soldan ortalar geldi, ama boş alan bırakmadık. Bu sırada biz Bilal'le iki net pozisyona girdik. Dolayısıyla oyun dengelendi, top bizde kalmaya başladı. Son 15 dakika için iyi bir takım savunması yaptık. Erzurum spor diri tempolu oynamaya çalıştı. Uzatmada soldan bir pozisyon verdik.

 Bana göre en iyi pozisyonlardan birisi oydu. Erzurum zor bir deplasman burada yaşadım biliyorum. Erzurumspor takımı devre arasın takviyeler yapacak, lige renk verecektir."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!