Web Analytics
İlhan Parlak; Küçükken Hayalim Kayserispor'da Oynamaktı
Kayserispor’un golcü futbolcusu İlhan Parlak, Denizlispor maçında haklı bir galibiyet aldıklarını ifade ederek, "Gol atmak önemli ama Kayserispor'un kazanması daha önemli" dedi.

Denizlispor maçında attığı 2 gol ile ligdeki gol sayısını 8'e yükselten ve takımın en golcü futbolcusu olan İlhan Parlak,

 "Kayserispor olarak bu sezon hiç de iyi günler geçirmiyoruz. Kazanmamız gereken maçlarda kazanamadık. Puan tablosunda sıkıntılı bir noktadayız. Denizlispor maçı bizim için hayati önem taşıyordu. Şükürler olsun ki kazandık" dedi.

Maç sonrasında yaptığı açıklamasında

 "Küçükken benim hayalim ilçeden Kayseri'ye gelip Kayserispor maçına gelip izlemekti. Sonrasında bu takımda oynamak en büyük hayalim oldu. Şükürler olsun bu takımın formasını giymek bana da nasip oldu. Formasını giydim, kaptanlığı yaptım, halen de oynuyorum. Denizlispor maçında attığım goller bizi galibiyete taşıdı evet ama önemli olan takımın kazanması idi. İyi oynadık ve kazanmayı hakettik. Bir kaç maç daha galibiyetler almalıyız. Sonrasında rahata erişiriz" diye konuştu.

İlhan Parlak Kimdir?

İlhan Parlak 18-01-1987 tarihinde Kayseri doğdu.

İlhan Parlak, Santrafor mevkiinde ve  23 numaralı formayı giyiyor.

Kayserispor'da İlhan Parlak 2004-2005, 2005-2006, 2006-2007, 2020-2021, sezonlarında futbol oynadı.

Oynadığı bu sürede 101 maçta görev aldı. Bu maçlarda 17 gol attı.

Kayserispor'a Ankaragücü'den bu sezon transfer olmuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları