Web Analytics
Jaja İmza Töreni
Jaja İmza Töreni

Jaja İmza Töreni

Yeni futbolcumuz JAKSON AVELINO COELHO „Jaja” ’nın imza töreniniGenel Menajerimiz Süleyman HURMA; “Tüm basın mensubu arkadaşlar; hepiniz hoş geldiniz.”, diyerek başlattı.

“Öncelikle çok özel bir gün olduğunu söylemek istiyorum. Yıllardır kadromuzda olmasını istediğim, gerçek bir 10 numarayı kadromuza kattığımız için çok mutluyum. Hedef ve isteklerimizi yükseltecek bu transferi taraftarımıza müjdelemek istiyorum. Transferde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İnşallah, oluşturduğumuz bu kadroyla istediğimiz sonuçları alırız.”, diyerek konuşmasını tamamladı.

Futbolcumuz Jaja ise; “ Kayserispor’a geldiğim için çok mutluyum. Buradan, Kayserispor Yönetimi’ne ve Süleyman Bey’e çok teşekkür ederim. Nasıl bir oyuncu olduğum zaten biliniyor. Çok mutlu ve memnunum, taraftarımızın beklentilerini boşa çıkartmamak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.”, dedi.

Daha sonra Genel Menajerimiz Süleyman HURMA, Futbolcumuz Jaja’ya 10 numaralı formasını vererek “Kulübümüze ve futbolcumuza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”, dedi.

Kayserispor Kulübü

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları