Kayserispor, Trendyol Süper Ligi 8. haftasında Eryaman Stadyumunda, MKE Ankaragücü ile karşılaşacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenman ile tamamladı.
![](https://www.kayserispor.org/upload/media/entries/2023-10/06/8485-entry-0-1696613593.jpg)
Teknik Direktörümüz Recep Uçar yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana futbolcularımız kuvvet ve ısınma çalışmaları ile başladı. Dar alanda yapılan pas çalışmaları ile devam eden antrenmanımız çift kale maç ile tamamlandı.
Facebook Yorumları