Web Analytics
Kayserispor Teknik Sorumlusu Vukas: Aldığımız 1 puandan memnun değiliz
Kayserispor Teknik Sorumlusu Hari Vukas, Gaziantep FK ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından, aldıkları 1 puandan memnun olmadıklarını ve galibiyete daha yakın olan taraf olduklarını söyledi. Vukas, takımının mücadelesinden memnun olduğunu ve önlerinde zorlu bir Beşiktaş maçı olduğunu belirtti.

Kayserispor Teknik Sorumlusu Hari Vukas, deplasmandan 1-1 berabere bitirdikleri Gaziantep FK maçının ardından, "Aldığımız 1 puandan memnun değiliz, galibiyete yakın olan bizdik" dedi.

Karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulunan Kayserispor Teknik Sorumlusu Hari Vukas, "Bugün maçı beraberlikle kapattık. 1 puan aldık ama çok memnun değilim. Galibiyete yakın olan bizdik. Özellikle ilk yarıda 2 ve 3. golü bulacak pozisyonlarımız vardı ancak değerlendiremedik. İkinci yarıda rakibin daha baskılı oynayacağını biliyorduk. Buna yönelik hazırlıklıydık ama uzun bir topta gol yedik. Genel olarak takımımızın mücadelesi bizi memnun etti. Önümüzde zorlu bir Beşiktaş maçı var. Aramıza yeni katılacak arkadaşlarla bu maça odaklanmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları