Web Analytics
Melikgazi Bld. Başkanı Memduh Büyükkılıç''dan Kayserispor'a Ziyaret Etti.
Bugün Melikgazi Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç; Kulübümüz'e gelerek Başkanımız Sayın Hilmi DERİNEL'i ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz'i tebrik etti.

Melikgazi Bld. Başkanı Memduh Büyükkılıç''dan Kayserispor'a Ziyaret Etti.

Bugün Melikgazi Belediye Başkanımız Sayın Memduh BÜYÜKKILIÇ; Kulübümüz'e gelerek Başkanımız Sayın Hilmi DERİNEL'i ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz'i tebrik etti.

Sayın Memduh BÜYÜKKILIÇ konuşmasına; Kayserisporumuz'u Süper Lig'e çıkmasından dolayı tebrik ederek başladı.

"Kayserispor hem PTT 1. Lig şampiyonu olarak Süper Lig'e çıktı, kendilerini tebrik ederiz, hem de yeni bir yönetim oluştu. Bundan önceki dönemde emeği geçenlere teşekkür ederken; biz de bundan sonraki süreçte, üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız." diyerek konuşmasına devam etti.

Sayın BÜYÜKKILIÇ; Başkanımız'ı ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni tebrik ederek, başarılar diledi.

Daha sonra Başkanımız Sayın Hilmi DERİNEL söz aldı ve; " Sizlerin emekleri ve destekleriyle inşallah Kayserispor'u ulaştığı yerlerin çok daha ötelerine götüreceğiz. 25 kişilik, çok keyifli bir yönetici grubumuz var. " diyerek sözlerine başladı.

"25.05.2015 Pazartesi günü, ilk Yönetim Kurulu Toplantımız'ı yaptık, 23 kişi katıldı, 2 kişi yurtdışında oldukları için katılamadılar. Toplantımız 20.00'de başladı, 00.30'da bitti. Çok keyifli geçti... Herkes, bir ucundan tutuyor, görev dağılımını herkesin istediği şekilde yaptık." , diyerek devam etti.

"Umarım Kayserimiz için hayırlı uğurlu olur. Tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarım, kendi sektörlerinde şehrimizin önde gelen isimlerinden oluşuyor. Şehrimizin, taraftarımızın ve basınımızın desteğiyle çok başarılı işlere imza atacağımızın garantisini veriyoruz.

 

Kayserispor Kulübü

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları