Web Analytics
Rıdvan Dilmen: Topuz Fener e Gelmek İstiyorum dedi
Rıdvan Dilmen: Topuz Fener e Gelmek İstiyorum dedi

Rıdvan Dilmen: Topuz Fener e Gelmek İstiyorum dedi

Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen’le % 100 Futbol, sezonun son programıyla NTV’de futbolseverlerle buluştu.

Geçtiğimiz sezonun ve 3 Büyük takımın önümüzdeki sezona ait değerlendirmelerinin yapıldığı programın yorumcusu Rıdvan Dilmen son günlere damgasını vuran Mehmet Topuz olayı ve hakkında çıkan asılsız iddialarla ilgili konuştu.

"TOPUZ 'FENER'E GELMEK İSTİYORUM' DEDİ"Öncelikle şunu açıklığa kavuşturmam lazım. Bugün Hürriyet Gazetesi’nde yazıldığı gibi ne Antalya’ya gittim ne de Mehmet Topuz’la görüştüm. Haberi yazan arkadaş da ‘ben haberi öyle yazmadım. Gazete değiştirmiş’ dedi.

Ben Mehmet Topuz’la hayatımda birkaç kez karşılaştım. En son bu olaylar olmadan 1 hafta kadar önce Mehmet beni aradı. ‘Ben başkanınıza ulaşmak istiyorum. Fenebahçe’ye gelmek istiyorum’ dedi. Hatta ben de kendisine ‘Artık kendini aştın. 3 büyüklerde oynama zamanın geldi’ dedim.

Mehmet Topuz, ‘başkan Aziz Yıldırım’ı arayabilir miyim’ dedi. Ben de ‘yok ben ararım sen arama’ dedim. O zamanlar Beşiktaş muhabbetleri yoktu. Başkanı aradım; Topuz sizi aramak istiyor dedim. O da ‘şu an istirahat ediyorum, ben yarın onu ararım’ dedi. Ben de Topuz’a; yarın başkan arar seni dedim. Ondan sonra Aziz Yıldırım ile Mehmet Topuz görüştü mü görüşmedi mi bilmiyorum. Benim Topuz’la görüşmem bu kadardır.

Ayrıca bu saatten sonra Mehmet Topuz, Beşiktaş’a gitmek istiyorsa saygı duymak lazım. Önemli oyuncudur, ancak ben Fenerbahçeli kimliğimle, Topuz’u görmek istemem. Ancak tabi ki orası Aziz Yıldırım’ın fikrine kalmış bir şey. Oyuncu nerede oynamak istiyorsa ve hayırlısıysa orada oynasın. Beşiktaş’ta oynamak isteyen oyuncu orada oynasın. İnşallah başarılı da olur.

Aslında Aykut Kocaman göreve başlasaydı bu işler çoktan çözülürdü. Mutlaka hukuk var, ama ben olayın çözümleneceğini düşünüyorum.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!