Web Analytics
Sefa Yılmaz ve Ömer Alp Kulga Kayserispor’da
Kayserispor, gurbetçi futbolcular Sefa Yılmaz ve Ömer Alp Kulga ile sözleşme imzaladı.

Sefa Yılmaz (MSV Duisburg) Kayserispor’da

Kayserispor MSV Duisburg takımında forma giyen 21 yaşındaki Ortasaha oyuncusu Sefa Yılmaz’a tranfser etti.

Kayserispor, gurbetçi futbolcular Sefa Yılmaz ve Ömer Alp Kulga ile sözleşme imzaladı.
 
Kulüp genel menajeri Süleyman Hurma, bazı yöneticilerin de katılımıyla kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde yaptığı açıklamada, takıma büyük katkı sağlayacağını ve önemli başarılar bekledikleri iki futbolcu ile sözleşmeimzalamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

''BAŞARILI TRANSFERLER YAPTIK'' 
Bu sezon çok başarılı transferler gerçekleştirdiklerini ve şampiyonluğu hedefleyecek bir takım ortaya koyacaklarını belirten Hurma, şunları kaydetti: ''Takımdaki yaş ortalamasını düşürdük. Takımımızı Arsenal ve Porto gibi hedefleri olan takımlara benzetiyorum. İnşallah onlar gibi önemli başarılar elde edeceğiz. Diğer taraftan Wolsfburg takımından kiralık aldığımız, ancak daha sonra kulübü ile anlaştığımız Karim Ziani ile yollarımızı ayırdık. Kulübü ile anlaşmamıza rağmen gerekli işlemleri gerçekleşmediği için yollarımızı ayırma kararı aldık. Ayrıca, sportif ceza alması ve kulübümüze ceza ödemesi için de FIFA'ya şikayette bulunduk. Onun yerine daha başarılı bir futbolcu ile anlaştık. 1-2 gün içinde bu yeni transferimizin ismini açıklayacağız.''
 
Altay'dan Okay Yokuşlu ile de anlaşma sağladıklarını hatırlatan Hurma, onunla da yarın sözleşme imzalamayı planladıklarını söyledi.
 
Transfer çalışmalarını tamamladıklarını ve kamp sonuna kadar bekleyeceklerini bildiren Hurma, bu sürede zorunlu hale gelmesi durumunda teknik heyetin isteği doğrultusunda transfer yapabileceklerini kaydetti.

SÖZLEŞMELER İMZALANDI
Maastrict takımından gelen Ömer Kulga ve Duisburg takımından alınan Sefa Yılmaz, kendilerini sarı-kırmızılı ekibe bağlayan 4'er yıllık sözleşme imzaladı. Her iki futbolcu da Kayserispor gibi hedefleri olan bir takıma transfer olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve takımın başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.Öte yandan, takım bugün kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla gelecek sezon hazırlıklarına başladı. Yabancı futbolculardan Cangele, Navarro ve Troisi'nin bugün takıma katılacağı, milli takımlarda oynayan diğer futbolcuların da daha sonra Kayseri'ye geleceği öğrenildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları