Web Analytics
Şöhretler Sümer Stadında Buluştu
Şöhretler Sümer Stadında Buluştu

1. Şöhretler Sümer Stadında Buluştu

  Onlar bir zamanlar Kayserispor forması altında gönülleri fethetmişlerdi. Eski futbolcularımız K.Levent, Abdullah ve B.Salih’i Sümer Stadı’nda bir araya getirdik.
ÖLMEYEN DOSTLUK !
Kayserispor’un üst üste tam 4 sezon Süper Lig’de kalmayı başardığı dönemlerde sarı- kırmızılı formayı   başarıyla ıslatan ve taraftarların gönlünde taht kuran sembol oyuncular K.Levent Devrim, Abdullah Duran ve B.Salih Eken, geçtiğimiz günlerde Sümer Stadı’nda buluşup hasret giderdi.
O zamanlar Samet Aybaba’nın Teknik Direktörlük yaptığı Kayserispor’da orta sahada daha çok defansa yönelik olarak oynayan Abdullah Duran, yine orta alanda görev alıp attığı milimetrik paslarıyla ve tekniğiyle ön plana çıkan ( Küçük ) Levent Devrim ve sarı- kırmızılı takımın forvetinde sağ kanatta oynayıp rakip defansların başına bela olan ( Büyük ) Salih Eken, Kayserispor- Konyaspor A-2 Ligi Güney Grubu maçı vesilesiyle Sümer Stadı’nda buluşup, eski günleri yad ettiler.
Gazeteci arkadaşımız Bekir Demirağ , şu sıralarda Kayseri Erciyesspor’da Teknik Direktörlük görevini üstlenerek bir anlamda ateşten gömleği giymeye talip olan Levent Devrim, halen Ankara’da futbolcu menajerliği yapmakta olan Abdullah Duran ve Konyaspor A-2 takımının Teknik Direktörü Salih Eken’i Sümer Stadı’nda yan yana getirdi. Üç eski şöhret Kayserispor’daki günlerinden söz ederken adeta gözlerinin içi gülüyordu.
Kayserispor’un eski futbolcuları Levent Devrim, Abdullah Duran ve Salih Eken, takımın şu an içinde bulunduğu konumu hayli başarılı bulduklarını ve eğer bu sezon Anadolu’dan bir şampiyon çıkarsa bunu başaracak tek ekibin Kayserispor olacağını ifade ettiler. www.kayserispor.org sitesi aracılığıyla tüm Kayserili sporseverlere selam ve sevgilerini ileten Abdullah Duran, B. Salih Eken ve K.Levent Devrim , “Kayseri bizim evimiz. Burada çok güzel günler geçirdik. Kayserispor’un başarısını bir anlamda kendi başarımız olarak görüyoruz. “ dediler.
Üç eski şöhret arkadaşımız Bekir Demirağ ile birlikte objektiflere poz verirken tekrar Kayseri’de olmaktan dolayı mutluluklarını dile getirdiler.
1992-93 Kaptan Salih Eken, Levent Devrim,Abdullah Duran. Levent Devrim - Bekir Demirağ-Abdullah Duran-Salih Eken Levent Devrim - Abdullah Duran - Salih Eken      

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!