Web Analytics
Tolunay Kafkas: Sayın Kalkavan Aynı Saygıyı Benim Oyunculara da Göstereceksin.
Tolunay Kafkas: Sayın Kalkavan Aynı Saygıyı Benim Oyunculara da Göstereceksin.

Tolunay Kafkas: Sayın Kalkavan Aynı Saygıyı Benim Oyunculara da Göstereceksin.

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas Yaptığı açıklamada; "Genelde antrenmanlarımız, oyun felsefemiz; organize pres, oyunun yönünü değiştirmek, hızlı oyundu, bunu da başardık Fb karşısında ama kalite belirleyici oluyor. Müthiş frikik var, onlar bizim girdiğimiz pozisyonlara girselerdi de çerçeveyi bulurlardı. Genç takımız, acemi oyuncularımız var deneyim kazanmalılar ama lig de affetmiyor. Türlü zorluklarla geldik buraya, oyun anlayışımızı devam ettirip sıkı çalışacağız. Hedef ligde kalmak bu sene, ligde tutunursa önceki yıllardaki güce gelecektir takım. Bu süreç zorlu geçiyor, bunu atlatacak gücümüz var, şehrin de var. Devre arasında takviyelerle, şehrin gücüyle bunu yapacağız. Fenerbahçe'yi tebrik ederim". 

"İzleyenler yorumlar ama Kayserispor'un oynadığı oyunla aldığı neticeler eşleşmiyor. Her hafta 1 puan çıkartacak kazanacak oyun oynadık. 8 haftanın altısında hatta 6 buçuğunda üst düzey oynamaya çalışan, belli prensiplerde oynayan bir takımdık. Ben antrenör şansına da inanıyorum, benim sanırım bu aralar yıldızım düşük". 

"Mete Kalkavan'a maç sonunda şunu söyledim; ben uzun zamandır hakemler hakkında bir şey söylemiyorum ama benim oyuncularıma davranış şekli ile büyük takım oyuncularına davranışı arasında fark var. Bizim önce onurumuz, insan kimliğimiz var. Antrenörmüşüm vs umrumda değil, önce doğru davranacak. Aynı saygıyı benim oyuncularıma da göstereceksin Mete Kalkavan! 10 yıl da ceza alırım bana böyle davranırsa. İnsanlık onuruna karşı olan her şeye karşıyım". dedi.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları