Kayserispor'un genç futbolcularından Kaleci Bilal Bayazıt ile Yıldırım Mert Çetin'in Giresunspor maçından sonra basına yaptığı açıklama.
![](https://www.kayserispor.org/upload/media/entries/2022-02/19/7303-entry-0-1645303435.jpg)
Bilal Bayazit: "Dodo'nun kaleyi aldıktan sonra neler yaptığını biliyorum. Fransa'da ki maçlarını da sürekli takip ediyorum, maşaallah. Umarım ben de bir gün dönerim Avrupa'ya ama önce Kayserispor'un 1. kalecisi olmam lazım."
![](https://www.kayserispor.org/upload/media/entries/2022-02/19/7303-entry-1-1645303435.jpg)
Mert Çetin: "Bu golü hafta içi bol bol çalışmıştık. O anlamda Abdüş'e de teşekkür ederim, çok iyi kesti. Bana da dokunmak kaldı sadece. Galibiyette katkım olduğu için çok mutluyum."
Facebook Yorumları