Web Analytics
Bugün Beşiktaş’lı mıyız – Serdar Erbaşı
Bugün Beşiktaş’lı mıyız – Serdar Erbaşı

Bugün Beşiktaş’lı mıyız – Serdar Erbaşı

Malum, bugün Beşiktaş' ın Şampiyonlar Ligi maçı var. Spiker acı içinde anlatıyor maçı: "Maalesef top ağlarımızda..." Üzülüyoruz. Beşiktaş' ın ataklarında sesini yükseltiyor, rakip forvetlerinin beceriksizliği sonrası derin bir oh çekiyor. Hep birlikte oh çekiyoruz... Spiker Dumlupınar Meydan Savaşını anlatıyor. Beşiktaş' ın aslanları Memleketi kurtarıyor.

Beşiktaş ile seviniyor, Beşiktaş ile üzülüyoruz.

Beşiktaş bize Türklüğümüzü hatırlatıyor, gururlanıyoruz, üzülüyoruz, bazen de utanıyoruz. Bizdenmiş gibi!

Aynı spikerlerin Beşiktaş Kayserispor maçını da aynı üslupla anlattığını, Beşiktaş' ın ataklarında yine sesini yükselttiğini ve bizim ataklarımızda can çekişircesine sesini alçalttığını unutuyoruz.

Maç yorumcusu sıfatıyla mikrofona geçen şahsiyetlerin Kayserispor' dan rakip takım olarak bahsettiğini unutuyoruz.

Olası bir galibiyetimiz sonrasında hakemin tüm kararlarının yine o spiker ve yorumcu sıfatındaki şahsiyetler tarafından mercek altında kaldığını unutuyoruz.

Son maçta Beşiktaş Taraftarının 110 saniyelik dilimlerle Kayseri Halkına küfür ettiğini, sövdüğünü unutuyoruz.

Unutkan Kayserililerin 80-90 YTL gibi rakamlara aldığı Beşiktaş formalarıyla Beşiktaş' ın oyuncu alıp daha başarılı olduğunu ve yine o paralarla basında kalemler satın aldığını ve o kalemlerle aleyhimizde yalan haberler yazdırıldığını unuttuk.

Tüm unutkanlığımız Beşiktaş' ın atacağı bir gol sonrası havaya fırlayıp GOL diye bağırabilmek için mi?

Beşiktaş' ın maçı için televizyon başına geçerken Kayserispor' un Avrupa Kupası maçlarının televizyonda yayınlanmadığını, siyasi baskı ile bir kaç maçımızın yayınlanabildiğini ve Türkiye Kupası Törenini izleyemediğimizi unuttuyoruz.

Arkadaşlar,

Bugün Beşiktaşlı olmayın, hiç bir zaman Beşiktaşlı, Fenerbahçeli yada Galatasaralı olmayın. Unutanlardan yada kandırılanlardan olmayın. Aklınızı başınıza alın. 80-90 YTL' ler vererek İstanbul Takımı Formalarını aldıktan sonra 10 YTL' lik maç biletini fazla bulan cahillerden olmayın.

Aklımızı başımıza alalım ve sadece Kayserispor'lu olalım. Aklımızı başımıza alalım ve unutulanlardan, kandırılanlardan olmayalım.

Unutmayalım, unutturmayalım...


Serdar ERBASI

http://serdarerbasi.blogspot.com/2009/09/bugun-besiktasl-myz.html

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!