Web Analytics
Kayserispor: Yordanov'u vermiyoruz
Tüm Spor - Kayserispor Kulübü İkinci Başkanı Türker Horoz, "Tüm kulüpler Yordanov da dahil hiçbir futbolcumuzu vermeyeceğimizi iyi bilmelidir" dedi.

Kayserispor: Yordanov'u vermiyoruz

Türker Horoz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımda bulunan hiçbir futbolcuyu bir başka takıma vermek niyetinde olmadıklarını söyledi. Bu durumu kamuoyuna açık ve net bir şekilde duyurmalarına karşın, aralarında yedeklerinde bulunduğu pek çok futbolcularına talip çıktığını kaydeden Horoz, düşüncelerinde değişiklik olmayacağını, gelecek sezonun güçlü Kayserispor'unu oluşturmak için kadroyu muhafaza edeceklerini belirtti.

Son olarak, Ankaragücü takımının Aleksander Yordanov'u istediğinin gündeme geldiğini hatırlatan Horoz, şunları söyledi: "Her kulüp kendi hedefleri doğrultusunda oyuncu beğenir, transfer listeleri oluşturur ve ona göre çalışmasını yapar. Bizim oyuncularımızı da almak istemeleri kadar doğal bir şey olamaz, ama biz daha önceden futbolcu vermeyeceğimizi açıkça söylemiştik.

Tüm kulüpler Yordanov da dahil hiçbir futbolcumuzu vermeyeceğimizi iyi bilmelidir. Ankaragücü'ne Yordanov'u vermemiz söz konusu olamaz. Dışarıdan güçlü isimleri daha büyük hedefler için transfer ettiğimiz dönemde, kimse bizden oyuncu istemesin." Kendileri için paranın önemli olmadığını, yüksek transfer teklifleri de olsa futbolcu vermeyeceklerini vurgulayan Horoz, kulüplerin kendilerinden futbolcu isteyerek vakit kaybına uğramamaları gerektiğine işaret etti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!