Kayserispor Teknik Sorumlusu; Ertuğrul Seçme, "Güçlü bir rakibi yendiğimiz için mutluyuz. İkinci yarının ilk maçını kazandığımız için mutluyuz. Daha önümüzde 17 maç var. Diğer maçlarımıza bakacağız" dedi.
![](https://www.kayserispor.org/upload/media/entries/2021-04/04/3554-entry-0-1617549061.jpg)
E.Seçme; Kazandığımız için Mutluyuz.
Kayserispor Teknik Sorumlusu; Ertuğrul Seçme, "Güçlü bir rakibi yendiğimiz için mutluyuz. İkinci yarının ilk maçını kazandığımız için mutluyuz. Daha önümüzde 17 maç var. Diğer maçlarımıza bakacağız" dedi.
Facebook Yorumları