Web Analytics
Kafkas: Daha Farklı Bir Oyun Sistemi İle Oynayacağız
Kafkas: Daha Farklı Bir Oyun Sistemi İle Oynayacağız

Kafkas: Daha Farklı Bir Oyun Sistemi İle Oynayacağız

Maç sonu Tolunay Kafkas;
"Çok basit goller yedik. Hucüm gücü yüksek bir takımdan böyle basit goller yersek, sonuç kaçınılmaz oluyor.  Bizim takımımız daha iyi oynamalı idi. Ama bir takım sıkıntılarımız var. Onun neticesinde ben Galatasaray'ı tebrik ediyorum.  Başarılar diliyorum."
Soru: 
Kayserispor ilk 3 haftada galibiyet yüzü alamadı. Kayserispor ne gibi önlemler almayı planlıyor.
Kafkas: Ligi iyi bir başlangıç yapamadık.  Çok iyi bir kamp dönemi geçirmiş idik. Gelen yeni  oyuncuların uyum sorunu var. Önümüzdeki oynayacağımız Denizlispor ve Ankaraspor maçları var. İkisinide Kayseri'de oynayacağız. Kazanmak istiyoruz. Rotayı düzlüğe çıkarmak için bu iki maçıda kazanmak istiyoruz.
Soru: 
Yeni tranfserler uyum sağlayamadı dediniz, Sorun nereden kaynaklanıyor ?

Kafkas: Ortasahasımızda malesef problemlerimiz var. Hucum gücü yüksek ortahasa oyuncularımızda sorunlarımız var. Biraz takdiksel yönde değikşiklikler yapıp yolumuza devam edeceğiz.

Soru: Ortasahada ne gibi sorunlar var?

Kafkas: Eksiklerimiz var. Özellikle Furkan ve Abdullah gibi. Geçen hafta Abdullah sakatlandı. Şimdi daha farklı bir oyun sistemi ile oynayacağız.

Soru: Tranfser düşünüyormusunuz ?
Kafkas: Bu saatten sonra transfer yapmak çok kolay değil. İstediğiniz oyuncuyu bulmak kolay değil. Elimizdeki kadro bu. Onunla en iyisini yapmaya çalışacağız.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!