Web Analytics
Süleyman Hurma : Bulunduğum Yerden Mutluyum ve Huzurluyum
Süleyman Hurma : Bulunduğum Yerden Mutluyum ve Huzurluyum

1. Süleyman Hurma : Bulunduğum Yerden Mutluyum ve Huzurluyum

Kayserispor Genel Menejeri Süleyman Hurma TV Kayseri'de çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Süleyman Hurma ; Mehmet Topuz Transferi için şunları söyledi.
"Biz hukuken doğru yapdık. Bunuda izah ettik. Nedense etik kavramı bize işledi". dedi.
"Kayserispor durumunu ve duruşunu korumuştur".
"Yöneticilerimiz, Kayseri'lileri hiç bir yerde utandırmamıştır".
"Ezilmemiştir, ezdirmemiştir ve üzdürmemiştir". dedi.

Üç büyük takımın transfer politikası hakkında ise şunlara söyledi.
"Yıllarca 3 takım Anadolu takımlarının başına vura vura oyuncularını istediklere paralara almıştır, Mehmet Topuz'un BJK'yım açıklamasını tesadüfen yapılan bir açıklama olarak mı algılıyorsunuz. O öyle söyleyecek (Mehmet Topuz), Fenerbahçe transferden çekilecek, BJK kulübü Kayserispor kulübüne ne veriyorsa onu verecek ve alacak. Bize diyorlar ki, Siz kimseniz. Bize direnemezsiniz diyorlar. Biz Kayserispor olarak ne söyledi ise onu yaptık ve bunu başardık" dedi.

Süleyman Hurma " Takım kötü gitse bile ne ben nede yönetim kesinlikle Tolunay Kafkas'a müdahale etmeyiz. Biz futbol takımımızı onun emrine verdik. Bizim görevimiz Hocamıza nasıl katkı sağlayabiliriz. Nasıl destek verebiliriz ona bakarız. Bizim yol haritamız vardır. Bu haritaya göre hareket ederiz. Yanlış yolda isek döneriz biz yanlış yöndeyiz deriz ve ayrılırız. Hocamız 3.cü seneye girdi. Türkiye'de 3 seneye giren 3 yada 4 hoca vardır. Biz hocamıza kesinlikle müdahale etmedik. Tam tersi işini kolaylaştırmak için elimizden geleni yaptık" dedi.
 

Süleyman Hurma;
"Benimle hocanın, benimle futbolcunun,hoca ile futbolcuları, benimle yönetimin ve başka bir çok olaylar yaratılmaya çalışıldı. Bunun %99 'u gerçekle alakalı değildir" dedi. Öyle bir olaylar yoktur. Öyle bir olaylar olduğunda bizler medini insanlarız ayrılmasınıda biliriz"dedi.
 

 

Mehmet Topuz için Tüm spor hukukçuları elimizden kurtarmak için çalıştılar. Ama biz daha iyi çalıştık ve biz kazandık. Mehmet Topuz Kayseri'nin değil tüm Türk Futbol tarihinin en önemli transferi sayılır" dedi.
 

.

 

 Türkiye Kupası için;
"Kazanana kadar çok güzeldi. Kazandıktan sonra hiç bir şey anlamadık" dedi

Transferler için;
"Ümit Milli takımda 6 tanesi Ümit Milli takımda oynuyor.  3 Tanesi son Ümit Milli Maça çağırıldı. 2 tanesi sakattı. Çağrılan 3 oyuncunun 2 tanesini biz göndermedik.  Milli Takımlara en fazla oyuncu veren takım olarak Türkcelden 100 Bin dolar kazandık" dedi.

"Kayserispor borçsuz bir kulüptür, Kayserispor'un geleceği sağlan bir yapı oluşturduk".
 

 

"Bütün oyuncularımızdan ümitliyim, biz gelceğeğin ve bugünün kadrosunu kurduk. Elimizdeki tecrübeli oyuncular Türkiye standartlarının üzerinde bir oyuncarımız var. Gökhan'ı Fenerbahçe'den, Hakan Aslantaş'ı G.birliğinden, Troisi'yi yine Gençlerbirliğinden, Süleymanou yılların tecrübesi, Saidou ve Cangele'nin durumu ortada.

"Ali Turan ve Mehmet Eren Boyraz'a mukavele uzatma teklifinde bulunduk. Büyük bir ihtimalle tekrar uzatacağız".

"Bulunduğum yerden çok mutluyum ve huzurluyum, 5 yıldır Kayseri'de çalışıyorum ve çalışmak istiyorum" dedi.
Sayın Başkanım git demeden hiç bir yere gitmem. Başarız olduğumu hissettiğim anda giderim" dedi.
 

"Kayserispor ekstra bir katkı yapmadan Türkiye Kupasını aldı. Bir katkı yapmadan UEFA Kupasında mücadele etti. Katkı sağlamadan Şampiyonlar ligini istiyor. Hiç 320 Trilyon bütçeli bir takım ile onlar garez bir hata yapmaz ise yarışmamız söz konusu olabilir mi?. İnsanları aptal yerine koyup, biz bunu yapabiliriz deyip yarın sokakta alkış alıp, sukütü hayale uğratalım mı?.  Bunu söylemek doğru değil. Bunun için bir plana ihtiyaç var.  400 kombine satmış, 44 locası boş olan bir kulübün şampiyonlar ligininde söz etmesi boş hayal ve üzelerek söylüyorum ayıptır. Bunu oradaki insanlardan istemesi imkansızdır. Geçtiğimiz sene Sivas 2.oldu. 50 sene öncede Eskişehirspor ikinci oldu. İmkanımızın üstüne çıkmamız gerekiyor. 60 puan üzerine çıkarsak belki 2.oluruz.
Biz Nondayı almak istedik gelmedi. Necati ve Ümit Karan'ı niye almadım. Onların (GS) bize uygun değildir dediği bir oyuncuyu biz niye alalım" dedi.

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları